APIE PROJEKTĄ

"E-VIVA" - visą Lietuvos Valdorfo bendruomenę (mokyklų ir darželių mokytojus, auklėtojus, darbuotojus, tėvus, moksleivius ir mokyklas baigusius moksleivius) apjungiantis projektas.

"E-VIVA"  - tai ne tik platforma Valdorfo bendruomenės narių gaminamoms prekėms ir paslaugoms. Čia mes siūlome ir kitas idėjiškai ir vertybiškai atliepiančias prekes ir paslaugas:

- Valdorfo bendruomenei aktualūs ir plačiai naudojami daiktai (piešimo kreidelės, pieštukai, euritmijos bateliai ir pan.);

- Jokių atliekų (Zero waste) filosofiją atliepiantys, gamtai draugiški daiktai.

Taip pat vienas iš pagrindinių šio projekto tikslų yra moksleivių įtraukimas į el. parduotuvės veiklą bei jos vystymą, taip skatinant jaunimo verslumą, o iš veiklos gautas pelnas skiriamas bendruomenės ir moksleivių projektams remti.

KAS MES ESAME?

Mes - Vilniaus Valdorfo mokyklos moksleivių tėvai. Mokyklos investicijų pritraukimo grupės susirinkime svarstydami, kaip pritraukti lėšų mokyklos poreikiams, nusprendėme įkurti mokyklos bendruomenės el.parduotuvę.

Kiek vėliau kilo idėja neapsiriboti tik mokyklos bendruomene, o įtraukti į veiklą ir kitų Valdorfo mokyklų bei darželių bendruomenes.

Džiaugiamės, kad galėsime Jums pasiūlyti įsigyti Vilniaus Žaliosios mokyklos, Kauno Valdorfo mokyklos, darželių "Namelis medyje", "Žemės aidas", "Bitė lingo" mokytojų, auklėtojų, tėvų ir moksleivių bei mokyklas baigusiųjų autorinių darbų.

2018 m. rugsėjo 7d. įsteigėme asociaciją "Valdorfo bendruomenės centras", atvirą visų Valdorfo iniciatyvų nariams.

KOMANDA

KOTRYNA DAVIDOVIČIENĖ

Valdybos pirmininkė

Viva mokykla, Bitė lingo darželis

Rusnės, Rytės ir Jurgiuko mama. 

Apie 10 metų pagal įgytą ekonomikos, finansų išsilavinimą dirbau kaip finansinių produktų vadovė, finansų maklerė, nepriklausoma finansų konsultantė. Tuo pat metu aktyviai dalyvavau įvairiuose socialiniuose projektuose, domėjausi el.rinkodara ir verslo vystymo naujovėmis, sukūriau keletą mėgėjiškų tinklalapių. 

Degu šios bendruomeniškos el.parduotuvės idėja ir tikiu, kad kartu galime išplėtoti tikrą socialinį verslą ir sukurti erdvę visiems norintiems įgyvendinti savas idėjas!

mob. 861601673

ANDRIUS DVARANAUSKAS

Valdybos narys

Viva mokykla

Dviejų dukrų tėtis, aktyviai dalyvaujantis bendruomenės veikloje.

Esu čia, nes tikiu, kad šis projektas stiprins bendruomenę. Kūrėme šią e.parduotuvę ir kaip "smėlio dėže" (angl. sandbox) Valdorfo mokyklų mokiniams, kad jie išdrįstų, bandytų, kurtų, tikrintų savo idėjas ir ugdytų verslumą.

mob. 865588113

JURGITA MATUIZIENĖ

Valdybos narė

Viva mokykla

Kartu su vyru auginame du sūnus - Jokūbą ir Bernardą. Jaučiamės apdovanoti būdami Valdorfo bendruomenės nariais. Visada džiaugiuosi galėdama išbandyti kažką naujo ir prasmingo - nuo MA-URI prisilietimo meno sesijų, atliekamų šokio, švelnių prisilietimų dilbiais ir didelės pagarbos žmogaus kūnui, jo šventovei, deriniu; nuostabių papuošalų, pagamintų iš kriauklių ir simbolizuojančių harmoniją, gaminimo ir laisvalaikiu siuvamų daugkartinių maišelių, skatinant atsakingą naudojimą, kuriuos ateityje galbūt pristatysiu ir šioje el. parduotuvėje, pagarbaus promočių atminimo įprasminimo dainuojant sutartines...

Ši el. parduotuvė, vienijanti ir pristatanti nuostabius mūsų bendruomenės kūrėjus, tik pradžia visa ko, kas sumanyta mūsų nuostabios komandos. Žingsnelis po žingsnelio mes prieisime ir prie kitų sumanymų.

mob. 861806070

MILDA ČEIKIENĖ

Valdybos narė

Viva mokykla

Vedu seminarus tėvams, tėvų grupes bei konsultuoju individualiai šeimas, vaikus, tėvus, sutuoktinius, rašau straipsnius į "Tavo vaikas" rubriką.

GINTARĖ KRIVICKAITĖ

Verslumo būrelio vadovė

Viva mokykla

Mano gyvenimo moto: "Learning by doing".

Kai sužinojau apie Junior Achievement Lithuania (www.lja.lt) siūlomas patyrimu paremtas programas vaikams apie tradicinį ar socialinį verslą, labai susidomėjau jas pristatyti ir mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniams.

Tikimės sudalyvauti šiose programose:

1. Junior SO verslo čempionate - http://juniorso.lt/

2. Mokomoji mokinių bendrovė - MMB - http://lja.lt/mokomoji-mokiniu-bendrove/

DOVILĖ KULIEŠIENĖ

Savanorė

Viva mokykla

Esu Dovilė Kuliešienė. Su vyru auginame 5 vaikus. Visą savo gyvenimą dirbu namuose, maketuoju įvairius leidinius. Maketuoti labai mėgstu, tačiau, kad nepasirodytų maža, užsiimu ir daugybe kitokių veiklų, priklausomai nuo mėnulio fazės. Darau masažus, organizuoju žygius su vaikais, žygiuoju ir keliauju pati, šoku, sportuoju, mezgu ir, žinoma, siūnu. Siuvimas mano mylimiausias hobis. Ilgą laiką siuvau tik sau ir savo šeimai, o neseniai nutariau, kad noriu pradžiuginti ir kitus žmones, ypač moteris, mano siūtais drabužiais.